GRIFS-i esindaja

GRIFS-i esindajad on oma ala spetsialistid, kes süvenevad iga kliendi vajadustesse ning tunnevad turvatöö põhimõtteid ja uusimaid tehnoloogiaid.

Täiendavad küsimused GRIFS-i teenuste kohta

Teenuse tellimine

Pieteikties pakalpojumam forma EE

  • Palun täpsustage, milliseid teenuseid soovite tellida ja meie konsultant võtab teiega lähiajal ühendust.

A question mark inside illustrative circles.

Korduma kippuvad küsimused

Kui kiiresti peale väljakutse või häiresignaali saamist jõuab GRIFS-i patrullekipaaž objektile?

Patrullekipaaži reageerimisaeg sõltub mitmest tegurist. Igal turvaettevõttel on reageerimispiirkonnas üks või kaks patrullekipaaži. Igal patrullekipaažil on kindlad asukohad, kus autod väljakutsete vahel seisavad. Kui häireteade juhtimskeskusesse edastatakse, ei pruugi auto olla kindlas kohas, vaid näiteks naasta teiselt häirelt. See võib olla konkreetse reageerimispiirkonna kaugeim punkt. Lisaks mõjutavad reageerimise kiirust sellised tegurid nagu liiklus konkreetses piirkonnas, fooride arv ja kiirusepiirangud.

Mida tuleks arvestada, kui plaanite majja paigaldada signalisatsiooni?

 • Mõelge hoolikat läbi, kust ründaja, välja arvatud uks, teoreetiliselt sisse pääseks.
  Tagaukse kaudu? Läbi rõdu? Kujutage ennast varga asemele. Mida Te teeksite?
  Ärge jätke vargale vähimatki võimalust.
 • Enne maja ehitamist või korteri remonti konsulteerige GRIFS-i spetsialistiga, millist valvet on Teie kodus vaja. Kahtlemata näeb Teie kodu atraktiivsem välja ilma valvesüsteemi kaabliteta seintel.
 • Isegi kui Teil pole praegu ühtegi lemmiklooma, võib-olla otsustate aasta-paari pärast võtta. Seetõttu on parem lemmikloomadele mõeldud liikumisanduri eest kohe natuke rohkem maksta kui siis kõigi andurite vahetamise eest maksta.
 • Võib-olla eelistate juhtmeta valvesüsteemi? Juhtmega ja juhtmeta süsteemidel on oma plussid ja miinused; kulutused saavad olema erinevad. Hinda neid aegsasti.
 • Enne mistahes turvaettevõttega lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt selle pakkumisega ja uurige välja kuidas turvaettevõte käitub, kas patrullekipaaž sõidab Teie objekti kontrollima ja millised on võimalused olla alati kursis valveobjektil toimuvaga.

Mida tuleks remonditööde alustamisel arvestada kui planeerite kontori, kaupluse või lao valvet?

 • Enne kontori, kaupluse või lao remondi alustamist pidage nõu valvesüsteemi paigaldamiseks GRIFS-i spetsialistiga. Kahtlemata näevad ruumid atraktiivsemad välja ilma valvesüsteemi kaabliteta seintel.
 • Kvaliteetne valvesüsteem kontoris, kus asub kogu dokumentatsioon ja arvutid koos olulise infoga, võib mõnikord ettevõtte saatuse otsustada. Ära alahinda seda!
 • Ärge proovige ise otsustada, kuidas säästa turvalisuselt. Kui eelarve on piiratud, küsige nõu GRIFS-i spetsialistidelt: nad selgitavad teile, millest võite loobuda, millest – mitte mingi juhul.
 • Enne seda, kui töötajad peavad kirjalikult märkima tööle jõudmise aja, küsige, kas seda saab teha valvesüsteemi abil. Saate määrata igale töötajale individuaalse turvakoodi või teha kaardi, mis registreerib saabumise ja lahkumise.
 • Kontorist viimasena lahkudes veenduge, et kõik on kontoriruumidest lahkunud. GRIFS pakub võimalust saada määratud ajal SMS-sõnum objekti olukorra kohta.
 • Enne mistahes turvaettevõttega lepingu sõlmimist tutvuge hoolikat selle tingimustega ja uurige, kuidas ettevõtte häire korral tegutseb ning millised võimalused on olemas, et olla kursis valveobjektil toimuvaga.

Mida on vaja kindlasti arvestada kui teie elamusse on juba paigaldatud valvesüsteem?

 • Ärge jätke akent lahti või tuulutusasendisse, isegi kui Te elate viiendal või kuuendal korrusel. Valvesüsteemi liikumisandurid võivad reageerida isegi väiksele tuuletõmbele ruumides. See teeb raskemaks nii Teie kui meie elu.
 • Kui Teil on koduloomad, siis teavitage sellest turvafirmat, sest koduloomad võivad põhjustada liikumisandurite valehäireid. Uurige välja, kas Teie valvesüsteemi andurid on erineva suuruse ja kaaluga loomade kindlad.
 • Remonditööde käigus tekib tolmu, seetõttu tuleb valvesüsteemi andurid enne töödega alustamist kinni katta või välja lülitada ning teavitada sellest turvafirma juhtimiskeskust. Pärast remondi lõppu helistage tehnikule, et veenduda valvesüsteemi töökorras olemises.
 • Kui Te lahkute perega kodust pikaks ajaks, teavitage sellest turvafirma juhtimiskeskust, näidates ära, kuidas ja kellega saab vajadusel ühendust võtta.
 • Ärge asetage hoonete esimesel korrusel nähtavale kohale väärisesemeid nagu suur teler, kallid kunstiteosed jne. sest need võivad tekitada tarbetut tähelepanu.

Võtke ühendust