Turvafirma GRIFS AG alustas tegevust Lätis 2002 aastal ja on kohalikul turul suuruselt teine turvateenusteid pakkuv ettevõte.

Alates 2003 aastast tegutseb turvafirma Grifs AG Leedus ja alates 2004 aasta lõpust  Eestis.

GRIFS AG — on ainus Läti kapitalil põhinev turvettevõte, mis on esindatud kõigis Baltimaades, andes tööd 2030 töötajale ja valvates 25 820 mehitatud ja tehnilise valve objekti.

GRIFS — on üks kontserni GRIFS AG International tütarettevõte, kus 80 % moodustab läti kapital ja 20 % kuulub Norra ettevõttele AUTOGUARD AS.

 GRIFS omab kehtivat vastutuskindlustuse poliisi kindlustussummale  6 000 000 eurot.

GRIFS mitte ainult ei paku kvaliteetseid turvateenuseid, vaid osaleb ka Eesti Turvaettevõtete Liidu liikmena turvavaldkonna parendamisel. GRIFS-i jaoks on peamine – pakkuda klientidele kvaliteetseid teenuseid, seetõttu pööratakse suurt tähelepanu ettevõtte töötajate heaolule ja vastava kvalifikatsiooni tagamisele.

Missioon

GRIFS-i missioon on tegutseda kogu Baltimaade territooriumil.

Visioon

Turutendentside määramine ja turgude ühendamine, dikteerides teenuse kvaliteeti ja äritegevuse standardeid, kasvada kõigis ärivaldkondades, pidevalt areneda ja täiendada teenuseid.

Vastutus

Vastutame oma ettevõtte imago, töökeskkonna ja inimeste eest, kellega koos töötame. Kliendi turvalisus on meil esikohal, sest klient on oma turvalisuse meile usaldanud. Inimesed usaldavad meid, kuna teeme oma tööd asjatundlikult ja rõõmuga

Ausus

Me teeme seda, mida oleme lubanud ja ootame seda ka teistelt.

Ühtsus

Meist igaüks on tugev, aga koos oleme veel tugevamad. Sellepärast GRIFS-i väärtus ongi ühtsus. See väljendub kolleegide abistamises, vastutulelikkuses ja toetamises. Meid ühendab terve konkurents, kuna sellega kasvame – igaüks omaette ja kõik koos.

Juhtkond

Alar Reinvelt profile image

Alar Reinvelt

Direktor/ GRIFS OÜ juhatuse liige

Маri Kalaus profile image

Маri Kalaus

Personalijuht

Sven Klemm profile image

Sven Klemm

Teenistusjuht

GRIFS OÜ saab Eesti Turvaettevõtete Liidu liikmeks

2010

GRIFS OÜ saab juhtimiskeskuse pidamise tegevusloa

2008

GRIFS OÜ saab vallas- ja kinnisvara valve ja kaitse ning korra tagamine üritusel või valveobjektil tegevusload

2005

GRIFS OÜ alustab tegevust Eestis

2005

Asutatakse GRIFS OÜ

2004

GRIFS AG alustab tegevust Leedus

2003

Asutatakse GRIFS AG ja alustatakse tegevust Lätis

2002

94%

КLIENTIDEST

hindab positiivselt kogu teenust

Kvaliteetsed teenused ja professionaalsed töötajad — eristavad GRIFS-i teistest turvafirmadest Eestis ja Baltimaades. Saadud sertifikaadid tõestavad kliendile pakutava teenuse taset, tagades kiire reageerimise, sihipärase töö ja lugupidava suhtumise.

Tegevusload

Kvaliteedipoliitika

Personalipoliitika

Tööohutus

GRIFS-i kliendid usaldavad ja hindavad meie teenuseid kõrgelt.

Avalikud objektid

GRIFS on spetsialiseerunud suurte avalike objektide valvamisele. GRIFS hindab iga kliendi vajadusi ja pakub vajaliku turvalahenduse. Ettevõtte töötajaid koolitatakse ka inimestega suhtlemiseks, mis on avalike objektide kaitsmisel hädavajalik.

Tööstusobjektid ja territooriumid

GRIFS-i kompleksne lähenemine teenuste pakkumisele annab klientidele võimaluse esmalt läbi viia turvaaudit konkreetses hoones või territooriumil, et valitud teenus vastaks tegelikule vajadusele. See säästab kliendi jaoks aega ja raha.

Kontorid ja eluruumid

GRIFS-i klientideks on eraisikud ja erinevad organisatsioonid. Iga kliendi käsutuses on GRIFS-i spetsialistide meeskond, kes selgitab välja objekti ohukohad ja töötab välja korteri, eramu või kliendi kontori individuaalse turvasüsteemi lahenduse.

Oled vastutustundlik ja valmis uuteks saavutusteks?

Kui otsite ausat tööandjat, kes pakub soodsaid töötingimusi, kasvuvõimalusi ja tasuta täiendkoolitust, tulge töötage koos meiega!

Siit saab tööd!

Võtke ühendust