Turvatöötaja
Tööülesanded:
  • Turvalisuse tagamine kliendi objektil
  • Õigusrikkuja kinnipidamine ja politseile üleandmine
  • Turvatunde loomine ja probleemide ennetamine
Nõudmised kandidaadile:
  • vähemalt 19.a. vana
  • vähemalt põhiharidus
  • laitmatu minevik
  • hea tervis
  • eesti keele oskus vähemalt A2-tasemel
  • soovitavalt turvatöötaja kutsetunnistus
  • oskus suhelda erinevate inimestega, julgus ja tegutsemisind, soov iseseisvalt töötada.
Pakume:
  • võimalust areneda ettevõtte siseselt;
  • vahetustega graafikujärgset paindlikku tööaega;
  • stabiilset sissetulekut;
  • vajadusel erialast koolitust;
  • tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi;
  • võimalust töötada ka osalise ajaga;
  • vajadusel majutust ja sõidukompensatsiooni
Lisainfo:   Töövestlusele kaasa võtta:
  • isikutunnistus,
  • haridust tõendav dokument
  • vene õppekeelega kooli lõpetanutel eesti keele oskuse tunnistus.
    Vajalikud dokumendid
  • isikutunnistus
  • vene õppekeelega kooli lõpetanutel B2 eesti keele oskuse tunnistus
  Kandideerimise soovi võib esitada siin või Grifs kontoris E – R 09:00 – 11:00 ja 14:00 – 16:00 Telefon 372 648 8020

Võtke ühendust