Kuidas vältida valehäiret?

Valehäireks võib pidada turvaseadmete käivtumist mis tahes tehnilistel põhjustel või olukorda, kus liikumisandur reageeris lemmiklooma liikumisele, tuuleiilile jne. Valehäired on seotud lisakuludega, mistõttu ettevõtted, eriti kaubanduskeskused, ei vali kõige odavamaid vaid kõige usaldusväärsemaid seadmeid. Sellised seadmed, kasutades mitmetasandilist analüütikat, määravad palju täpsemini tegeliku ohu ja vähendavad valehäirete arvu.

Valehäiretest tingitud lisakulutuste vältimiseks soovitab GRIFS kaaluda järgmisi näpunäiteid:

  • Peale valvesüsteemi paigaldamist arutage perega läbi vajalikud ettevaatusabinõud, mida on vaja järgida valehäirete vältimiseks. Selgitage lastele, kuidas valvesüsteem töötab ja mis juhtub, kui see aktiveerub. Oluline on lapsi mitte hirmutada ega jätta neile muljet, et patrullekipaaži ei tohi välja kutsuda, sest see on liiga kallis. Sellisel juhul, kui laps vajab tõesti abi, võib ta karta abi kutsuda. Õpetage oma lapsi hädaolukordades turvafirma juhtimiskeskusesse helistama.
  • Eramu valvesüsteem, mis on varustatud liikumisanduritega, reageerib igasugusele liikumisele ruumides. Kui ei ole paigaldatud loomaandurid, siis reageerivad andurid neile. Seetõttu uurige turvasüsteemi paigaldamisel, kas valitud anduritel on vajalik kindlus teatud suuruse ja raskusega koduloomade ja nende arvu suhtes. Isegi kui Teil pole praegu ühte lemmiklooma, võite mõne aja pärast ta osta, seega on parem maksta kohe natuke rohkem lemmikloomadele sobiva liikumisanduri eest, kui maksta hiljem kõigi andurite asendamise eest.
  • Liikumisandurid reageerivad igale liikumisele, sellepärast võib avatud aken põhjustada valehäire. Ärge jätke aknaid lahti või ventilatsiooniasendisse, isegi kui Te elate viiendal või kuuendal korrusel. Mõnikord võivad valvesüsteemi liikumisandurid häiret anda isegi kergele õhuliikumisele ruumis.

Sageli annab valvesüsteem kohe peale paigaldamist valehäireid, eriti kui kodus on lemmikloomi: kui klient otsustab paigaldada GRIFS-i valvesüsteemi, ei võeta esimese paari nädala jooksul patrullekipaaži reageerimse eest häiretele tasu ja andurid seadistatakse vastavalt kliendi vajadustele ümber.

Võtke ühendust