Kuhu pöörduda ja millele pöörata tähelepanu, kui vajate kiiresti valveteenuseid??

Pärast intsidenti, kui on vaja kiiresti kodu ja pere valvet, valivad inimesed sageli mõtlematult valvesüsteemid, mis pakuvad minimaalset kaitset. Kui hädaolukord on möödas, leiavad kliendid, et nende valitud lahendusest ei piisa ning on sunnitud süsteemide asendamiseks lisaraha kulutama. Seetõttu koostas GRIFS selgitava teabe valvesüsteemi paigaldamise kohta.

Valvesüsteemi paigaldamise protsess

  1. Valvesüsteemi paigaldamiseks pöörduge müügiesindaja poole.
  2. Järgmine samm pärast turvaettevõttega ühenduse võtmist on spetsialisti visiit teie koju, et hinnata riske ja valvesüsteemi paigaldamise võimalusi.
  3. Pärast riskide hindamist ja kliendi soovide ärakuulamist soovitab spetsialist lahenduse ja tutvustab valmis teenusepakette või töötab vajadusel välja uue pakkumuse. Just sel hetkel on vaja esitada spetsialistile kõik tekkinud küsimused.

Valveteenuse hind

Valveteenuste maksumus sisaldab seadmete hinda ja valveteenuste tasu. Need maksed moodustavad regulaarse kuutasu.

GRIFS pakub mitmesuguseid teenusepakette. Seadmeid saate välja osta kohe ja maksta valitud teenuse eest kuutasu või lisada kuutasusse seadmete kulud, et valvesüsteemi paigaldamisel suuri kulutusi vältida.

Võtke otsuse tegemiseks aega

Kui teie kodu on juba röövitud, ärge piirduge ainult selle sissepääsu kaitsmisega. Kaaluge hoolikalt, millisest kohast peale ukse ründaja teoreetiliselt sisse pääseks. Tagaukse kaudu? Läbi rõdu? Kujutage ennast varga asemele. Mida sa teeksid? Mõelge ette, et vältida suuremaid kulutusi tulevikus.

Saadaolevad lahendused

Turvafirmad pakuvad ka erinevaid lahendusi:
• klaasi purunemise andurid, mis klaasi purunemise helile reageerivad;
• liikumisandurid, reageerivad liikumisele ruumis;
• magnetkontaktandur, reageerivad akna, ukse või värava avamisele;
• veelekke andurid, mis tuvastavad veelekke ruumis.

Kõiki lahendusi saab osta eraldi või koos mõne muu valvesüsteemiga, näiteks suitsu- või temperatuurianduriga, gaasilekke hoiatussüsteemiga.

Laialdaselt kasutatav meede turvalisuse tõstmiseks – metallist trellide paigaldamine. Kui majaomanikud ei soovi esteetilistel või muudel põhjustel oma kodu aknaid trellidega varustada, pakuvad tänapäevased tehnoloogiad täiustatud võimalusi, kuidas takistada vargaid akende kaudu ruumi sisenemast. Näiteks on lihtsaks ja mugavaks lahenduseks turvakiled, mis on klaasile liimitud ja ei võimalda neid lihtsalt lõhkuda.

Võtke ühendust