Töötajate toetamine

GRIFS-i suurim väärtus on töötajad. Neid on meil 150, seega panusteme töötajate ja nende perekondade toetamiseks palju vaeva ja raha. GRIFS kindlustab töötajate lapsed õppematerjalidega, korraldab turvatunde ja kingib jõuludeks kommikoti.

GRIFS annab oma töötajatele võimaluse õppida ja täiendada oma oskusi ettevõtte sisekursustel ja erinevates haridusasutustes. Pakume töötajatele elektriohutuse kursusi ja palju muid täiendkoolitusi.

GRIFS tervitab sporti, spordimeeskondadesse kuulumist ja töötajate osalemist organiseeritud üritustel. Toetatakse individuaalseid ja meeskondlikke saavutusi jalgrattasõidul, maratonijooksul, rallil, turniiridel jne.

Eesmärk

Algatuse “Töötaja tugi” eesmärk on tagada töötajate heaolu ja professionaalne kasv koolituste korraldamise ja abiks kõige olulisema – nende perede – eest hoolitsemisel!

Meie tehtud

GRIFS hoolitseb oma töötajate ja nende laste heaolu eest, pidades igal aastal harivaid loenguid, tuletades meelde ohutuse põhiprintsiipe: kuidas tänaval käituda, millele pöörata tähelepanu kodus, kuidas käituda ja kaitsta end kodust väljas olles.
GRIFS-i korraldatud sisekoolitustel omandavad töötajad töökohustuste täitmiseks vajalikud teadmised, samas kui 50% töötajatest hindas sisekoolitust heaks ja 48,4% andis sellele kõrgeima hinnangu.

Lastele kingiti jõuludeks maiustusi.

1. septembril kooli läinud lastele anti GRIFS-i logoga helkurid.

Võtke ühendust